وبسایت خبری
امروز: جمعه ۲۵ آیان ۱۳۹۷
امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش
غیر قابل اعتماد بودن آمریکائیها در دوران قبل و بعد از انقلاب به اثبات رسیده است/ هدف دشمنان نظام اسلامي از دو قطبي ميانه رو و تندرو تضعيف روحيه انقلابي گري در جامعه است
امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش گفت: غیر قابل اعتماد بودن آمریکائیها در دوران قبل و بعد از انقلاب به اثبات رسیده است و ما هرگز به استكبار جهاني اعتماد نخواهيم كرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طایفه مرادزهی نقل از تفتان ما مولوي محمدعلي شهنوازاظهار كرد: غیر قابل اعتماد بودن آمریکائیها از دوران قبل و بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به اثبات رسیده و در این موضوع نه تنها دولت و ملت ایران؛ بلکه تمام ملتها و دولتهای دنیا کارشکنی های سران آمریکایی را مشاهده کرده اند.

 

وي افزود: دور شدن و کناره گیری از سران حکومت استکباری آمریکا و هم پیمانان پلید آنها چاره و راهکار مهم در جهت محفوظ ماندن از خباثتهای این دولت مستکبر و جابر هست.

 

مولوي شهنوازي تصريح كرد: تذکرات و تاکیدات و توصیه های مقام معظم رهبری در ارتباط با خیانتها و ظلم های آمریکائی ها به حق و قابل دفاع و فصل الخطاب برای اجرا هستند لذا امیدواریم همگان با درک شرایط کشور را از خطرات نفوذ و سلطه آمریکائی ها دور سازند.

 

این روحانی برجسته اهل سنت ادامه داد: پیامهای هوشمندانه مقام معظم رهبری عاملی مهم برای خنثی سازی ترفندها و تهدیدهای دشمنان محسوب می شود و اگر به آنها جامه عمل پوشیده شود کشور و ملت ما از آسیبها مصون می ماند.

 

وي خاطرنشان کرد: هدف و راه امام خميني(ره) و مقام معظم رهبري این بوده و هست که کشور در شرایط سخت و دشوار به چنگ ظالمان نیفتد و ایشان با هوشمندی و ظرافت بالایی با در نظر گرفتن شرایط و پرهیز از هرگونه تندروی توانسته اند کشور را در صحنه های مختلف به موفقیت برسانند که نتیجه آن در شرایط کنونی آرامش و عزت و اقتدار در ابعاد جهانی و منطقه ای است.

 

امام جمعه اهل سنت خاش ضرورت پاسداری از ارزشهای ناب اسلامی و انقلابی را متذکر شد و گفت: پیروی از سیرت امام راحل و رهبری فرزانه و ادامه راه شهیدان عاملی بسیار مهم برای مقابله با آسیبهای دشمنان محسوب شده و قطعاً در این موضوع هم دولت مردان و هم مردم همیشه در صحنه می توانند به تحقق آرمانهای والای اسلامی و انقلابی کمک كنند.

 

مولوی شهنوازی دور شدن از خشونت و تندروی را از دستورات مهم دینی عنوان و اظهار كرد: عزت و سعادت بشر در دنیا و آخرت بر مبنا و معیار اعتدال گرایی بنیاد نهاده شده است.

 

سرویس : سیاسی
تاریخ : ۱۳۹۵/۳/۱۸ - ۱۵:۱۵
کد خبر: ۴۲۲۴۵۰
 
ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۱:۳۹
ملت ایران پس از گذشت 40 سال هنوز رویش انقلابی دارند
امام جمعه خاش گفت: مردمی که پس از ۴۰ سال هنوزم رویش انقلابی دارند و ادامه دهنده راه امام و رهبری هستند مطمئن باشند که به دشمن ضربه می‌زنند.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۱:۳۵
13 آبان تبلور و تجلی اراده مردم در ستیز با ایادی استکبار است/ شعار مرگ بر آمریکا جزو اعتقادات ملت ایران است
نماینده ولی فقیه در سیستان وبلوچستان گفت: شعار مرگ بر آمریکا جزو اعتقادات ملت ایران است.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۶:۲۵
دشمن وحدت مردم سیستان و بلوچستان را هدف قرار داده است
فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: تروریست ها در حادثه میرجاوه، وحدت مردم سیستان و بلوچستان را هدف قرار داده اند.