وبسایت خبری
امروز: دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
حاج عبدالعزیز مرادزهی سرطایفه مرادزهی در گفت‌وگو با خبرنگار طایفه مرادزهی گروگانگیری حافظان امنیت را در مرز میرجاوه به شدت محکوم کرد.
طایفه مرادزهی گروگانگیری حافظان امنیت در مرز میرجاوه را محکوم کرد

سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۵:۱۱
 فعالیت ۹هزار نفر از جوانان بومی در دسته های رزمی جنوب شرق/ پاسداران سفیران صلح و آشتی و امنیت هستند/ تشکر از نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و قرارگاه قدس
در گفت وگو با سرطایفه مرادزهی مطرح شد؛

سرطایفه مرادزهی با اشاره به خدماتی که نیروی زمینی سپاه و قرارگاه منطقه ای قدس جنوب شرق کشور در این خطه از کشور انجام داده است، گفت: از زمانی که نیروی زمینی سپاه به مناطق محروم خدمت رسانی کرد چهره محرومیت از استان سیستان وبلوچستان به برکت این نهاد مقدس برچیده شد.
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۱:۱۳
خدمت و مردم‌داری رمز موفقیت قافله‌سالار شهدای وحدت/ شهید شوشتری نمونه ای کامل از یک مسئول انقلابی بود
در گفت و گو با سرطایفه مرادزهی عنوان شد:

حاج عبدالعزیز مرادزهی سرطایفه مرادزهی گفت: به راستی شهید شوشتری نمونه بارزی از صداقت و راستی یک فرد انقلابی بودند و با شهادت در راه وحدت شیعه و سنی، بزرگ ‌ترین پیام آزادی و برابری را در تاریخ بشریت ثبت کرد.
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۵:۲۵
سپاه پاسداران نماد ایستادگی در مقابل ابرقدرت‌ها می‌باشد
بیانیه طایفه مرادزهی در حمایت از سپاه پاسداران

سرطایفه مرادزهی با اشاره به یاوه‌گویی‌های رئیس جمهور آمریکا در مورد سپاه پاسداران گفت: سپاه پاسداران ضامن امنیت کشور است و کار خود را با حمایت مردم با قوت ادامه می‌دهد.
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۴:۰۵
دیدار صمیمی امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش وسرطایفه مرادزهی با فرمانده تیپ ویژه صابرین نزسا
دیدار صمیمی

مولوی حافظ محمد علی شهنواز امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش وحاج عبدالعزیز مرادزهی سرطایفه مرادزهی با جناب سرهنگ آتانی فرمانده محترم تیپ ویژه صابرین نزسا در دفتر قرارگاه قدس در تهران با وی دیداری صمیمی داشتند.
یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۷:۲۴
همه متحد و یکپارچه گوش به فرمان پشت سر رهبری هستیم
سرطایفه مرادزهی در جمع اهالی محترم روستای کولکوه گفت

حاج عبدالعزیز مرادزهی در جمع اهالی محترم روستای کولکوه گفت
سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴:۰۹
 اقدام قاطعانه نیروی زمینی سپاه پاسداران در شهرستان قصرقند تروریست ها را خوار و حقیر کرد/  حمله موشکی شب گذشته سپاه پاسداران به مواضع تروریست ها در دیرالزور سوریه حاوی پیام روشنی برای دشمنان منطقه ای ایران بویژه رژیم صهیونیستی بود
در گفت وگو با سرطایفه مردازهی مطرح شد؛

حاج عبدالعزیز مرادزهی سرطایفه مرادزهی ضمن قدردانی از اقدام سپاه پاسداران در نابودی گروهک ترویستی انصار الفرقان در شهرستان قصرقند و حمله موشکی شب گذشته سپاه پاسداران به مواضع تروریست ها در دیرالزور سوریه گفت سپاه پاسداران همیشه آماده است
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۵:۳۰
سرطایفه مرادزهی به نمایندگی از طایفه مرادزهی طی پیامی فرا رسیدن سالروز تاسیس نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی راتبریک گفت
به مناسبت فرا رسیدن سالروز تاسیس نهاد مقدس سپاه پاسداران

مردمی بودن، ایثار و شهادت‌طلبی، سلحشوری نظامی، خلوص معنوی و بصیرت سیاسی از برجسته‌ترین شاخص‌های سپاه و ویژگی‌های پاسداران انقلاب است .
شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۶:۳۷