وبسایت خبری
امروز: جمعه ۲۵ آیان ۱۳۹۷
عناوین اخبار
اینجا بهار، کودکان چابهاری را در آغوش می‌کشد/ روستایی که کودکانش ملی‌اش کردند
بهورزی که کتابخوان‌ترین روستای کشور را ثبت کرد

در حالی‌که بعد از ساعت مدرسه، دغدغه بسیاری از کودکان بازی، پارک و مهمانی است، در روستای رمین چابهار کودکان ساعت‌ها منتظر می‌مانند تا کتابخانه بهار آغوش گرم خود را به رویشان گشوده و عبدالحکیم مهربان، عاشقانه برایشان کتاب بخواند.
سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۸:۵۸
سوزن دوزی بیانگر هویت و شناسنامه فرهنگی قوم بلوچ/از ظرافت دستان دختران بلوچ تا سودی که به جیب دلالان میریزد
تراوشات ذهنی که هنر می آفریند؛

هنر سوزن‌دوزی یکی از هنرهای تاریخی و فاخر دست زنان بلوچ و ترسیم کننده نقشه راه مد و لباس ایرانی است که طول چند هزار سال گذشته همچون برگی زرین، هویت و شناسنامه فرهنگی قوم بلوچ را به نمایش گذاشته است.
چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۵:۴۳
شکست داعش به مثابه شکست سیاست منطقه‌ای آمریکاست/ شاهد سازماندهی بدترین کمپین ترور و کشتار در واشنگتن هستیم
امیر حاتمی در کنفرانس امنیتی مسکو:

وزیر دفاع گفت: شکست داعش به مثابه شکست سیاست منطقه ای آمریکا است و لذا باید انتظار داشت که این شکست آغاز یک دوره جدید از خصومت ها و تنش های منطقه ای برای پر کردن خلاءهای کنونی شود.
چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۲:۴۸
جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن ۲۰۰ کیلو گرم مواد مخدر و دستگیری ۳ قاچاقچی در درگیری مسلحانه با قاچاقچیان خبر داد.
ناکامی قاچاقچیان مسلح در انتقال یک تن و ۲۰۰ کیلوگرم مواد مخدر

چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۷:۳۱
12 فروردین روز
به مناسبت فرارسیدن ۱۲فروردین روز جمهوری اسلامی ایران

حاج عبدالعزیز مرادزهی سرطایفه مرادزهی در بیانیه ای که به مناسبت 12 فروردین صادر نموده آورده است: 12 فروردین روز" آری" محکم و قاطع مردم ایران به جمهوری اسلامی است.
چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۲:۵۸
 فعالیت ۹هزار نفر از جوانان بومی در دسته های رزمی جنوب شرق/ پاسداران سفیران صلح و آشتی و امنیت هستند/ تشکر از نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و قرارگاه قدس
در گفت وگو با سرطایفه مرادزهی مطرح شد؛

سرطایفه مرادزهی با اشاره به خدماتی که نیروی زمینی سپاه و قرارگاه منطقه ای قدس جنوب شرق کشور در این خطه از کشور انجام داده است، گفت: از زمانی که نیروی زمینی سپاه به مناطق محروم خدمت رسانی کرد چهره محرومیت از استان سیستان وبلوچستان به برکت این نهاد مقدس برچیده شد.
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۱:۱۳
 اقدام نیروی زمینی سپاه و بسیجیان بومی در به هلاکت رساندن تروریست ها در منطقه سراوان قابل تقدیر است
امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته؛

جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۲:۳۷
    آموزش 50 نفر راهنمای گردشگری جهت معرفی بناهای تاریخی و گردشگری سیستان وبلوچستان/ از اولین مسافران نوروزی با گل و صنایع دستی استقبال می شود
در آستانه سال نو؛

معاون گردشگری اداره ‌کل میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان از آموزش 50 راهنمای گردشگری در ایام نوروز خبر داد و گفت: این افراد در مکان هایی که آثار و جاذبه های گردشگر بیشتری وجود دارد حضور می یابند.
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۲:۱۹