وبسایت خبری
امروز: شنبه ۱۰ آیان ۱۳۹۹
کلیه اخبار مرتبط با واژه امریکا
    همه مسئولان یکصدا معتقدند با آمریکا در هیچ سطحی مذاکره نخواهد شد/باید ثابت کنیم سیاست فشار حداکثری در مقابل ملت ایران پشیزی ارزش ندارد
حضرت آیت الله خامنه‌ای صبح امروز در ابتدای جلسه درس خارج فقه؛

رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: سیاست فشار حداکثری در مقابل ملت ایران پشیزی ارزش ندارد و همه مسئولان جمهوری اسلامی یک‌صدا معتقدند که با آمریکا در هیچ سطحی مذاکره نخواهد شد.
سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۳:۲۵
    مراکز دفاعی و تسلیحات کشور خط قرمز نظام است/مسئولان نباید به دشمن اجازه نزدیک شدن به تاسیسات نظامی را بدهند
واکنش علمای اهل سنت به بازدید آمریکا از تسلیحات نظامی ایران؛

علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با بیان اینکه مراکز دفاعی و تسلیحات کشور خط قرمز نظام است، عنوان کردند: مسئولان نباید به دشمن اجازه نزدیک شدن به تاسیسات نظامی را بدهند.
دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۲:۴۲
حاکم سعودی نوکر آمریکاست/ جهان اسلام باید برخیزد و به این حاکمان دروغین پاسخ دهد
آیت‌الله امامی کاشانی در خطبه‌های نمازجمعه تهران:

خطیب این هفته نماز جمعه تهران گفت: جهان اسلام باید بیدار شود و به حاکمان دروغین سعودی پاسخ دهد و دولت‌های دیگر نیز بیشتر به سرنوشت بی‌آبروی آنها تن ندهند.
جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶:۵۶
مردم ايران در راهپيمايي 22 بهمن پاسخ قاطع و دندان شكني به رييس جمهور تازه كار آمريكا دادند/ فتنه 88 بزرگترين خيانت به كشور ايران اسلامي بود
امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته؛

امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش گفت: مردم ايران در راهپيمايي 22 بهمن پاسخ قاطع و دندان شكني به رييس جمهور تازه كار آمريكا دادند و اين راهپيمايي بهترين همايش وحدت و اتحاد در جهان اسلام بود.
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۴:۲۵
تمدید تحریم 10ساله ایران خلف وعده و پشت‌پا زدن به تعهد بین‌المللی است/ آمریکا منتظر عواقب نقض برجام باشد/ مجلس باید ظریف را احضار کند
واکنش مسؤولان دولتی، شخصیت‌ها و نمایندگان مجلس به تصویب طرح تمدید تحریم ۱۰ساله ایران در سنای آمریکا

تمدید تحریم‌های 10 ساله آمریکا علیه ایران واکنش برخی شخصیت‌ها، نمایندگان مجلس و مسؤولان دولتی را به همراه داشت و آنان این اقدام آمریکا را ناقض برجام، پشت پا زدن به تعهدات بین‌المللی واشنگتن قلمداد کردند و درباره عواقب آن هشدار دادند.
جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۰:۵۲
آقایان اجازه نقد و بررسی «FATF» را قبل از رسیدن به مرحله نهایی بدهند/آمریکا و نوچه‌هایش آتش‌بس را برای تجدید قوا می‌خواهند/ یمن تابلویی از 3 قرن جنایات آل‌سعود است
سیداحمد خاتمی در نماز جمعه تهران:

خطیب نماز جمعه تهران گفت: درست است که تصمیم‌گیرنده نهایی درباره «FATF» شورای امنیت است، ولی قبل از اینکه به مرحله نهایی برسد آقایان اجازه نقد و بررسی آن را بدهند.
جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۷:۳۷
بصیرت افزایی کلید ایجاد امنیت پایدار در منطقه است
سرطایفه مرادزهی مطرح کرد

حاج عبدالعزیز مرادزهی سرطایفه مرادزهی وفرمانده دسته رزمی شهید شعیب مرادزهی کولکوه با تاکید بر لزوم بصیرت افزایی و روشنگری گفت: باید با بصیرت افزایی و روشنگری در جهت حفظ امنیت پایدار سیستان وبلوچستان در برابر جریان های تکفیری ایستادگی نمود.
پنج شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۰:۴۹
آقای کری! شکست مفتضحانه در طبس و اشک‌های تفنگدارانتان را نیز تعریف کنید
واکنش کاربران ایرانی به توهین جدید «جان کری»

کاربران ایرانی شبکه‌های اجتماعی در واکنش به توهین جدید «جان کری» به «ظریف» شکست‌های آمریکا در مقابل ایران را به وی یادآوری کردند.
دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۷:۱۴
آمریکا حاضر نیست ابهام تحریم‌ ایران را برای شرکت‌ها و بانک‌ها رفع کند
حقوقدان‌های مسائل تحریمی در گفت‌وگو با رویترز:

حقوقدانان مسائل تحریمی سخنان وزیر خارجه آمریکا درباره بازگشت شرکت‌ها و بانک‌ها به ایران را به چالش کشیدند و گفتند واشنگتن حاضر به رفع ابهام تحریم‌های ایران نیست.
پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۲:۳۲
امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش : آمریکا از سپاه پاسداران می‌ترسد
پایگاه اطلاع رسانی طایفه مرادزهی گزارش می دهد

مولوی حافظ امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش با تاکید بر اینکه تحریم سپاه ناشی از ترس شیطان بزرگ از عقبه سپاه پاسداران است، گفت: آمریکا از سپاه پاسداران می ترسد.
جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۴:۳۷